pasek
logo_nowe
Serwis
odstep

  “Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych
intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego
wykonania; jest mądrym wyborem spośród wielu alternatyw”.

                  - Wiliam A. Foster

Zgłaszanie awarii: (067) 213 29 77 lub 502 399 577

Praca Twojego komputera nie do końca Cię satysfakcjonuje? Nie możesz sobie poradzić z nowo zakupionym sprzętem? Twój komputer działa za wolno, albo nie chce się włączyć? Masz problemy z Internetem lub oprogramowaniem? Nie musisz od razu kupować nowego komputera!!! Zadzwoń do nas!!!

Nasi pracownicy sprawdzą konfigurację Twojego komputera, doradzą co należy zmienić, oczyszczą go ze zbędnych śmieci, wirusów i wszelakiego typu oprogramowania szpiegującego a w ostateczności przeinstalują system operacyjny.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie a udzielona przez nas gwarancja na wymienione podzespoły daje Państwu poczucie pełnego bezpieczeństwa i zadowolenia.

Podczas wykonywania naprawy, dane zawarte na dyskach twardych i innych nośnikach dostarczonych przez klienta nie są kasowane ani udostępniane osobom trzecim. Zapewniamy 100% dyskrecję. Na życzenie klienta dokonujemy  demontażu dysku twardego na czas naprawy, bez dodatkowych opłat.

W naszym serwisie w pierwszej kolejności następuje bezpłatna diagnoza oraz wycena usterki w Twoim komputerze lub notebooku, które wykonujemy na poczekaniu.

Doceniając stałych klientów zawsze mamy dla nich korzystne rabaty. Ponadto oferujemy expresowe naprawy w 24 godziny